,,NKA-Eiguliai" pralaimėjo KM ,,Tornado-Xiaomi" ekipai

2018 12 05

Nuotr. autorius: KKML.LT

Vakar ,,Kauno krepšinio mėgėjų lygoje“ (KKML) vyko rungtynės, kuriose žaidė trenerio Šarūno Stanionio treniruojami Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) auklėtiniai.

,,NKA-Eiguliai‘‘ (1/3) šįkart pralaimėjo prieš krepšinio mokyklos ,,Tornado Xiaomi“ (3/1) ekipą rezultatu 54:93 (19:23, 6:27, 11:25, 18:18). Rezultatyviausi ,,NKA-Eiguliai“ gretose buvo Adrijus Kostiuchinas (18 taškų), Titas Pocevičius (9 taškai) ir  Matas Vaičys (6 taškai). Priešininkų ekipoje lyderiais buvo Ramas Burokas surinkęs (17 taškų) bei Lukas Tamošiūnas ir Taurius Aliukonis, kurie surinko po 16 taškų.

Anot, trenerio Š.Stanionio pralaimėjimą lėmė, jog komanda padarė daug klaidų: ,,Pralaimėjome, kadangi varžovai didesni ir stabdė mūsų greitą žaidimą, gerai gynėsi. Per pirmą kėlinį įmetėme 19 taškų, o per antrą ir trečią kėlinį sudėjus pelnėme tik 17 taškų. Gera gynyba mus sutrikdė ir padarėme daug klaidų“.