Šį šventinį savaitgalį praūžė dar vienas Vidinio čempionato turas. Čempionato jauniausieji ir vyriausieji šeštadienį iškeitė kiaušinių dažymą į krepšinį ir sužaidė dvejas rungtynes. Taip pat vienerios rungtynės dar iš anksto įvyko Juozo Grušo meno mokykloje.

Pirmieji ant Sabonio krepšinio centro parketo žengė 2010 – ųjų metų gimimo krepšininkai. Į kovą stojo trenerio M. Valatkevičiaus vadovaujami „NKA-Liūtukai“ ir K. Jašinsko kuruojami „NKA-Papartis“ komanda. Po keturių kėlinių (2:7, 4:6, 8:6, 4:8) rezultatu 18:27 laimėjo „NKA-Papartis“.

Ryškiausiai rungtynėse pasirodė „NKA-Papartis“ krepšininkas Simas Zininskas, komandai pelnęs net 21 tašką. „NKA-Liūtukai“ komandoje naudingiausiu tapo Martynas Garnys, pelnęs 10 taškų.

A GRUPĖW/L+/-B GRUPĖW/L+/-
NKA Vilkiukai (D. Petraitis) 4/0 +93 NKA Tigriukai (L. Danilevičius) 3/0 +44
NKA Buliukai (E. Voveraitis) 2/1 +30 NKA Goriliukai (A. Kanovalovas) 2/0 +44
NKA Vilkaviškis (J. Bagurskis) 1/1 +9 NKA Kengūriukai (Š. Stanionis) 2/1 +35
NKA Papartis (K. Jašinskas) 1/2 -40 NKA Voriukai (L. Chalytovas) 0/3 -62
NKA Liūtukai (M. Valatkevičius) 0/4 -92 NKA Grizliukai (Š. Stanionis) 0/3 -61

Vėliau aikštelėje varžėsi vyriausieji, 2008 m. gimimo ir vyresni žaidėjai. Susirungė A. Brusoko treniruojama „Sabonio KC“ komanda ir M. Valatkevičiaus vedami „NKA-Liūtukai“. Po keturių kėlinių (19:4, 12:4, 8:9, 20:11) rezultatu 59:28 pergale džiaugėsi ir 4 vietoje turnyrinėje lentelėje įsitvirtino „Sabonio KC“ krepšininkai.

Naudingiausiu šiose rungtynėse tapo „Sabonio KC“ komandos žaidėjas Nojus Rauluševičius, pelnęs 12 taškų. „NKA-Liūtukai“ komandoje su 11 taškų ryškiausiai pasirodė Liucijus Vaitulevičius.

Panemunės Šilo pradinė (G. Tumasonis) 0/5 -118

Vienerios rungtynės buvo sužaistos dar prieš šeštadienio turą. Jose pasirodė 2010 m. gimimo žaidėjai iš M. Valatkevičiaus treniruojamos komandos „NKA-Liūtukai“ bei M. Petraičio vedamos „NKA-Vilkiukai“ komandos. Po ataklios kovos rezultatu 20:46 laimėjo dar nenugalėti ir jau ketvirtąją pergalę skaičiuojantys „NKA-Vilkiukai“.

Laimėtojų komandoje daugiausia, 14 taškų, pelnė Arijus Buntis. Pora taškų mažiau, 12 taškų pelnė Joris Meškys. „NKA-Liūtukai“ komandoje pasižymėjo Martynas Garnys, pelnęs 9 taškus.