KKML čempionato apžvalga: kaip sekėsi NKA auklėtiniams?

2019 03 12 Kamilė Vinnikaitė/NKA.LT

Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) talentai rungtyniauja ne tik vidiniame čempionate, bet ir Kauno krepšinio mėgėjų lygoje (KKML). Šį sezoną ten savo jėgas išbando net penkios komandos. Pastarąją savaitę (kovo 4-10 dienomis) įvyko keturios rungtynės, tad pateikiame trumpą apžvalgą apie komandų pasirodymą KKML čempionate

„NKA 2010 II“ vs „KM Žalgiris – Rytai“

„NKA 2010 II“ (treneris D. Petraitis) komanda susikovė bei šventė pergalę netgi du kartus. Kovo 4 dienos rungtynėse prieš „KM Žalgiris – Rytai“ laimėjo rezultatu 50:46. Nors ir po dviejų kelinių rezultatas nedžiugino NKA auklėtinių (24:32), ilgosios pertraukos metu pailsėję krepšininkai grįžo su pilna jėga ir antrąją pusę laimėjo rezultatu 26:14. NKA gretose puikiai žaidė ir beveik pusę komandos taškų (21) pelnė Danielius Jasikevičius (24 naud. balai) bei Joris Meškys (12 tšk., 13 naud. balų).

„NKA 2010 II“ vs „KM Žalgiris 2010“

„NKA 2010 II“ (treneris D. Petraitis) komanda kovo 7 dieną susirungė su kita „KM Žalgiris“ ekipa bei į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. NKA auklėtiniai triuškinamu rezultatu 66:11įveikė „Žalgirio“ atstovus, o šie nei viename ketvirtyje neperkopė 5 taškų ribos (19:5; 20:3; 15:1; 12:2). Nugalėtojus į priekį vėl vedė komandos lyderis Danielius Jasikevičius (24 tšk., 30 naud. balų) bei Adas Kisliak (15 tšk., 14 naud. balų).

„NKA-Hegelmann Litauen 2009 I“ vs „KM Žalgiris“

„NKA-Hegelmann Litauen 2009 I“ (treneris A. Kanovalovas) komandos auklėtiniai kovo 8 dieną padovanojo puikią pergalę savo mamoms, sesėms ir močiutėms moters dienos proga. Nors ir per antrąjį kėlinį susikrovė 34 taškų persvarą, trečiasis ketvirtis vertė sunerimti (8:14). Priešininko spurto neišsigandę jaunieji NKA krepšininkai laimėjo rezultatu 76:39. Pasiekti pergalę padėjo Šarūnas Knyšius (21 tšk., 24 naud. balai), Gytis Jurkšaitis (13 tšk., 16 naud. balų) bei Matas Beržinskas (11 tšk., 11 naud. balų).

„NKA 2008 I“ vs „KM Žalgiris III“

„NKA 2008 I“ (treneris D. Petraitis) komanda savo jėgas išbandė taip pat su „KM Žalgiris“ ekipa. Po pirmojo kėlinio vyravusios lygiosios (11:11) sukūrė mažą įtampos jausmą, o po dviejų kėlinių NKA talentai pralaiminėjo penkiais taškais (26:31). Visgi, sugrįžti į rungtynes nepavyko ir teko pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 45:63. Rezultatyviausiai komandoje žaidė Orestas Buntis, kuris pelnė 12 tšk. bei surinko tiek pat naudingumo balų.