Kovos dėl aukščiausių vietų lentelėje tęsiasi!

2019 03 20 Kamilė Vinnikaitė/NKA.LT

Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) kovos tęsiasi. Kovo 11-17 dienomis įvyko ne tik pirmieji „Mantinga-Lietuvos darželinukų čempionato“ turai Alytuje ir Kaune, bet ir dvejos Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) bei ketverios vidinio čempionato rungtynės.

Vidinis čempionatas

2009 m. ir vyresnių grupėje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Šiais metais lygių neturėję ir 6 pergalęs iškovoję „NKA-Perliukai“ kovoje su „NKA-Vilkiukais“ pirmą kartą šį sezoną turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 46:49. Tuo tarpu „NKA-Eiguliai“ neturėjo daug vargo su „NKA-Liūtukais“ ir šventė pergalę rezultatu 55:18.

2010 m. grupėje taip pat įvyko dvejos rungtynės. „NKA-Lapiukai“ susitikę su „NKA-Vilkiukais“ nerado priešnuodžio komandos puolimui ir nusileido jiems rezultatu 13:36. „NKA-Kengūriukai“ šį sezoną dar neiškovojo nei vienos pergalės ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui. Akistatoje su „NKA-Vilkiukais“ jie neperžengė 10 taškų barjero, o „NKA-Vilkiukai“ įsirašė ketvirtąją pergalę iš penkių galimų.

KKML čempionatas

Kauno krepšinio mėgėjų lygoje (KKML) įvyko du svarbūs susitikimai. Antrame etape besikaunančios NKA komandos siekia iškovoti aukščiausias vietas, tad vyksta itin įdomūs mačai.

„NKA 2008 I“ vs „KM Žalgiris I“

„NKA 2008 I“ (treneris D. Petraitis) komanda susitiko su „KM Žalgiris I“ ekipa, o čia neleido priešininkams iškovoti pirmosios pergalės antrame etape. Visus kėlinius pirmavę NKA auklėtiniai rungtynes užbaigė tvirtu pranašumu ir pergalę šventė rezultatu 58:32. Nugalėtojų gretose puikiai sužaidė Majus Simanavičius, kuris pelnė 19 taškų bei surinko 24 naudingumo balus. 11 taškų pridėjo Rokas Rimkevičius bei dar 9 sumetė Domas Digaitis.

„NKA 2010“ vs „KM Perkūnas 2009“

„NKA 2008 I“ (treneris L. Danilevičius) komanda susidūrė su nemenkais sunkumais. Taškas į tašką vykusioje akistatoje su „KM Perkūnas“ talentais emocijų stygiaus tikrai nebuvo. Nors ir po antrojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas 22:19 (8:13; 14:6) NKA naudai, 3 taškų pranašumas atsipalaiduoti neleido. Trečiajį kėlinį abi komandos sužaidė lygiai ir įmetė po 13 taškų, tad viskas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje. Visgi, NKA žaidėjams jėgų nepritrūko ir vieno taško pranašumas jiems leido įsirašyti ketvirtąją antrojo etapo pergalę. Dviženklį taškų kiekį permetė net trys NKA krepšininkai: Domas Mackevičius (14 tšk.,17 naud. balų), Oskaras Grigaitis (12 tšk., 12 naud. balų) bei Domantas Kulpavičius (11 tšk.,11 naud. balų)