Kaunas

2007 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Trečiadieniai 14.30-15.30 ir ketvirtadieniais 16.30-17.30.

 


 

2008 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

ŠILAINIAI

NKA-I Treneris: Dovydas Petraitis, tel. nr.: +370 623 66345, el. paštas: d.petraitis@nka.lt

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 18:45-20.15 ir šeštadienį 10:45-12:15.

 

EIGULIAI 

NKA-II Treneris: Šarūnas Stanionis. tel. nr.: +370 694 33412, el. paštas: stanionis.sarunas@gmail.com

Kauno Kazio Griniaus progimnazija (Šiaurės pr. 97):

Antradieniais 18.15-19.45, trečiadieniais 19.30-20.30, ketvirtadieniais 19.00-20.00 ir penktadieniais 18.30-20.00

 

VILIJAMPOLĖ

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Trečiadieniai 14.30-15.30 ir ketvirtadieniais 16.30-17.30.

 


 

2009 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

NKA-I Treneris: Arijus Kanovalovastel. nr.: +370 623 93501, el. paštas: a.kanovalovas@nka.lt

Kauno Dainavos progimnazija (Partizanų g. 118):

Antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 19:15 - 20:30.

 

NKA-II Treneris: Arijus Kanovalovastel. nr.: +370 623 93501, el. paštas: a.kanovalovas@nka.lt

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30) ir Kauno technikos kolegijoje (Tvirtovės al. 35):

Antradieniais, ketvirtadieniais 17:15 - 18:30 ir šeštadienį 9:30-10:30.

 

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Trečiadieniai 14.30-15.30 ir ketvirtadieniais 16.30-17.30.

 


 

2010 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

Treneris: Mantas Valatkevičius, tel. nr.: +370 690 40146, el. paštas: m.valatkevicius@nka.lt

 

PANEMUNĖ

Kauno Panemunės pradinė mokykla (Kariūnų pl. 5):

Pirmadieniais 14.30-15.30, trečiadieniais ir penktadieniais 15.00 -16.00

 

Treneris: Gytautas Tumasonis, tel. nr.: +370 605 13341, el. paštas: g. tumasonis@nka.lt

KAUNO RAJ., ROKAI

Kauno Rokų pradinė mokykla (Vijūnų g. 2):

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais 15.15 – 16.15.

 

Treneris: Dovydas Petraitis, tel. nr.: +370 623 66345, el. paštas: d.petraitis@nka.lt

ŠILAINIAI

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 17.15-18:45 ir šeštadienį 8:30-10:00

ŠANČIAI

Karalienės Mortos mokykla (A. Juozapavičiaus pr. 13B):

Trečiadieniais ir penktadieniais 15:15-16:15.

 

Treneris: Lukas Danilevičius, tel. nr. +370 692 70824, el. paštas: l. danilevičius@nka.lt

DAINAVA

Buitinių paslaugų ir verslo mokykla (V. Krėvės pr. 84) bei Atžalyno progimnazija (Partizanų g. 46):

I grupė Antradieniais ir ketvirtadieniais 18.45-20.00, trečiadienį 19.30-20.30 ir penktadienį 18.30-19.30.

II grupė Antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais 17.30-18.30.

 

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Trečiadieniai 14.30-15.30 ir ketvirtadieniais 16.30-17.30.

EIGULIAI

Kauno Paparčio pradinė mokykla (Šiaurės pr. 35):

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais 13.00 – 14.00.

 

Treneris: Ervinas Staugaitis. tel. nr.:+370 675 16176 , el. paštas: ervinas.staugaitis@gmail.com

ŠILAINIAI

Ryto pradinė mokykla (Šarkuvos g. 29):

Trečiadieniais 16.00 - 17.00, penktadieniais 14.30 - 15.30.

KAUNO RAJ., LAPIŲ KM.

Kauno raj. Lapių pagrindinė mokykla (A. Merkio g. 3):

Antradienį 13:45-14:45 ir penktadienį 13:00-14:00.

 

Treneris: Arijus Kanovalovastel. nr.: +370 623 93501, el. paštas: a.kanovalovas@nka.lt

DAINAVA

Atžalyno progimnazija (Partizanų g. 46):

Antradieniais ir penktadieniais 14.30-15.30.

 

Treneris: Tomas Kuzminskas . tel. nr.: 8678 16147, el. paštas: tomaskuz14@gmail.com

PANEMUNĖ

Šilo pradinė mokykla (Kariūnų pl. 3):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00 - 16.00.

ŠANČIAI

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija (Skuodo g. 27):

Antradieniais ir penktadieniais 15.00 – 16.00.

 


 2011 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

Treneris: Arijus Kanovalovas,tel. nr.: +370 623 93501, el. paštas: a.kanovalovas@nka.lt

DAINAVA

Atžąlyno progimnazija (Partizanų g. 46) ir Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla (V. Krėvės pr. 84):

Pirmadienį 18:45-20:00, trečiadienį 17:30-18:30 ir penktadienį 18:30-19:30.

 

Treneris: Mantas Valatkevičius, tel. nr.: +370 690 40146, el. paštas: m.valatkevicius@nka.lt

ŠILAINIAI

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30-19:45 ir šeštadieniais 10:00-11:15.

PANEMUNĖ

Kauno Panemunės pradinė mokykla (Kariūnų pl. 5):

Pirmadieniais 14.30-15.30, trečiadieniais ir penktadieniais 15.00 -16.00

 

Treneris: Dovydas Petraitis, tel. nr.: +370 623 66345, el. paštas: d.petraitis@nka.lt

ŠANČIAI

Karalienės Mortos mokykla (A. Juozapavičiaus pr. 13B):

Trečiadieniais ir penktadieniais 15:15-16:15.

EIGULIAI

LSMU pradinė mokykla (Žeimenos g. 104)

Antradieniais ir ketvirtadieniai 15.15-17.15.

 

Treneris: Tomas Kuzminskas . tel. nr.: 8678 16147, el. paštas: tomaskuz14@gmail.com

PANEMUNĖ

Šilo pradinė mokykla (Kariūnų pl. 3):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00 - 16.00.

ŠANČIAI

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija (Skuodo g. 27):

Antradieniais ir penktadieniais 15.00 – 16.00.

 

Treneris: Ervinas Staugaitis. tel. nr.:+370 675 16176 , el. paštas: ervinas.staugaitis@gmail.com

ŠILAINIAI

Ryto pradinė mokykla (Šarkuvos g. 29):

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 14.30 - 15.30.

KAUNO RAJ., LAPIŲ KM.

Kauno raj. Lapių pagrindinė mokykla (A. Merkio g. 3):

Antradienį 13:45-14:45 ir penktadienį 13:00-14:00.

 

Treneris: Gytautas Tumasonis, tel. nr.: +370 605 13341, el. paštas: g. tumasonis@nka.lt

KAUNO RAJ., GARLIAVA

Lietuvos Policijos mokykla (Mokslo g. 2, Mastaičiai)

Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30-19:30.

KAUNO RAJ., ROKAI

Kauno Rokų pradinė mokykla (Vijūnų g. 2):

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais 15.15 – 16.15.

 

Treneris: Šarūnas Stanionis. tel. nr.: +370 694 33412, el. paštas: stanionis.sarunas@gmail.com

EIGULIAI

Kauno Kazio Griniaus progimnazija (Šiaurės pr. 97):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 16.00 – 17.00, penktadieniais 15.00 – 16:00.

 

Treneris: Laurynas Chalytovas. tel. nr.: +370 651 21107, el. paštas: laurynas.chalytovas@yahoo.com 

EIGULIAI

KTU Inžinerijos licėjus (S. Lozoraičio g. 13):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30 – 17.30.

 

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Trečiadieniai 14.30-15.30 ir ketvirtadieniais 16.30-17.30.

EIGULIAI

Kauno Paparčio pradinė mokykla (Šiaurės pr. 35):

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais 13.00 – 14.00.

 

Treneris: Matas Raipa, tel. nr.: +370 646 11443, el. paštas: raipa.matas@gmail.com

KAUNO RAJ., KAČERGINĖS KM.

Kačerginės pradinė mokykla (J. Janonio g. 31):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00-16:00.

 


 

2012 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

Treneris: Martynas Beržanskas, tel. nr.: +370 654 37003, el. paštas: m. beržanskas@nka.lt

DAINAVA

Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokykla (V. Krėvės pr. 84):

Pirmadieniais 19.30-20.30, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 18:30-19:30.

 

Treneris: Arijus Kanovalovastel. nr.: +370 623 93501, el. paštas: a.kanovalovas@nka.lt

DAINAVA

Atžalyno progimnazija (Partizanų g. 46):

Antradieniais ir penktadieniais 14.30-15.30.

 

Treneris: Mantas Valatkevičius, tel. nr.: +370 690 40146, el. paštas: m.valatkevicius@nka.lt

PANEMUNĖ

Kauno Panemunės pradinė mokykla (Kariūnų pl. 5):

Pirmadieniais 13.30-14.30, trečiadieniais ir penktadieniais 14.00-15.00.

AKADEMIJA

Ugnės Karvelis gimnazija (Mokyklos g. 5):

Pirmadieniais, penktadieniais 16:30-17:30 ir šeštadieniais 12.00-13.00.

 

Treneris: Dovydas Petraitis, tel. nr.: +370 623 66345, el. paštas: d.petraitis@nka.lt

ŠANČIAI

Karalienės Mortos mokykla (A. Juozapavičiaus pr. 13B):

Trečiadieniais ir penktadieniais 15:15-16:15.

EIGULIAI

LSMU pradinė mokykla (Žeimenos g. 104)

Antradieniais ir ketvirtadieniai 15.15-17.15.

 

Treneris: Tomas Kuzminskas . tel. nr.: 8678 16147, el. paštas: tomaskuz14@gmail.com

PANEMUNĖ

Šilo pradinė mokykla (Kariūnų pl. 3):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00 - 16.00.

ŠANČIAI

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija (Skuodo g. 27):

Antradieniais ir penktadieniais 15.00 – 16.00.

 

Treneris: Ervinas Staugaitis. tel. nr.:+370 675 16176 , el. paštas: ervinas.staugaitis@gmail.com

ŠILAINIAI

Ryto pradinė mokykla (Šarkuvos g. 29):

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 14.30 - 15.30.

KAUNO RAJ., LAPIŲ KM.

Kauno raj. Lapių pagrindinė mokykla (A. Merkio g. 3):

Antradienį 13:45-14:45 ir penktadienį 13:00-14:00.

 

Treneris: Gytautas Tumasonis, tel. nr.: +370 605 13341, el. paštas: g. tumasonis@nka.lt

KAUNO RAJ., GARLIAVA

Lietuvos Policijos mokykla (Mokslo g. 2, Mastaičiai)

Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30-19:30.

KAUNO RAJ., ROKAI

Kauno Rokų pradinė mokykla (Vijūnų g. 2):

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais 15.15 – 16.15.

 

Treneris: Šarūnas Stanionis. tel. nr.: +370 694 33412, el. paštas: stanionis.sarunas@gmail.com

EIGULIAI

Kauno Kazio Griniaus progimnazija (Šiaurės pr. 97):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 16.00 – 17.00, penktadieniais 15.00 – 16:00.

ŠILAINIAI

Santaros gimnazija ir Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 19.00-20.00 ir šeštadieniais 11.15-12.15.

 

Treneris: Laurynas Chalytovas. tel. nr.: +370 651 21107, el. paštas: laurynas.chalytovas@yahoo.com 

EIGULIAI

KTU Inžinerijos licėjus (S. Lozoraičio g. 13):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 14.00-15.00 ir trečiadieniais 15.00-16.00.

 

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Trečiadieniai 14.30-15.30 ir ketvirtadieniais 16.30-17.30.

EIGULIAI

Kauno Paparčio pradinė mokykla (Šiaurės pr. 35):

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais 13.00 – 14.00.

 

Treneris: Matas Raipa, tel. nr.: +370 646 11443, el. paštas: raipa.matas@gmail.com

KAUNO RAJ., KAČERGINĖS KM.

Kačerginės pradinė mokykla (J. Janonio g. 31):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00-16:00.

 


 

 

2013-2014 m. gimusiems vaikinams ir merginoms:

 

Treneris: Martynas Beržanskas, tel. nr.: +370 654 37003, el. paštas: m. beržanskas@nka.lt

DAINAVA

Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokykla (V. Krėvės pr. 84):

Pirmadieniais ir antradieniais 18.30-19.30 ir šeštadieniais 09:00-10:00.

ŠILAINIAI

Juozo Grušo meno gimnazija (Šarkuvos g. 30):

Pirmadieniais, antradieniais 15.00-16.00 ir penktadieniais 16.00-17.00.

 

Treneris: Arijus Kanovalovastel. nr.: +370 623 93501, el. paštas: a.kanovalovas@nka.lt

DAINAVA

Atžalyno progimnazija (Partizanų g. 46):

Antradieniais ir penktadieniais 14.30-15.30.

 

Treneris: Mantas Valatkevičius, tel. nr.: +370 690 40146, el. paštas: m.valatkevicius@nka.lt

PANEMUNĖ

Kauno Panemunės pradinė mokykla (Kariūnų pl. 5):

Pirmadieniais 13.30-14.30, trečiadieniais ir penktadieniais 14.00-15.00.

AKADEMIJA

Ugnės Karvelis gimnazija (Mokyklos g. 5):

Pirmadieniais, penktadieniais 16:30-17:30 ir šeštadieniais 12.00-13.00.

 

Treneris: Dovydas Petraitis, tel. nr.: +370 623 66345, el. paštas: d.petraitis@nka.lt

ŠANČIAI

Karalienės Mortos mokykla (A. Juozapavičiaus pr. 13B):

Trečiadieniais ir penktadieniais 15:15-16:15.

EIGULIAI

LSMU pradinė mokykla (Žeimenos g. 104)

Antradieniais ir ketvirtadieniai 15.15-17.15.

 

Treneris: Tomas Kuzminskas . tel. nr.: 8678 16147, el. paštas: tomaskuz14@gmail.com

PANEMUNĖ

Šilo pradinė mokykla (Kariūnų pl. 3):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00 - 16.00.

ŠANČIAI

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija (Skuodo g. 27):

Antradieniais ir penktadieniais 15.00 – 16.00.

 

Treneris: Ervinas Staugaitis. tel. nr.:+370 675 16176 , el. paštas: ervinas.staugaitis@gmail.com

ŠILAINIAI

Ryto pradinė mokykla (Šarkuvos g. 29):

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 14.30 - 15.30.

KAUNO RAJ., LAPIŲ KM.

Kauno raj. Lapių pagrindinė mokykla (A. Merkio g. 3):

Antradienį 13:45-14:45 ir penktadienį 13:00-14:00.

 

Treneris: Gytautas Tumasonis, tel. nr.: +370 605 13341, el. paštas: g. tumasonis@nka.lt

KAUNO RAJ., GARLIAVA

Lietuvos Policijos mokykla (Mokslo g. 2, Mastaičiai)

Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30-19:30.

KAUNO RAJ., ROKAI

Kauno Rokų pradinė mokykla (Vijūnų g. 2):

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais 15.15 – 16.15.

 

Treneris: Šarūnas Stanionis. tel. nr.: +370 694 33412, el. paštas: stanionis.sarunas@gmail.com

EIGULIAI

Kauno Kazio Griniaus progimnazija (Šiaurės pr. 97):

Pirmadieniais ir trečiadieniais 16.00 – 17.00, penktadieniais 15.00 – 16:00.

 

Treneris: Laurynas Chalytovas. tel. nr.: +370 651 21107, el. paštas: laurynas.chalytovas@yahoo.com 

EIGULIAI

KTU Inžinerijos licėjus (S. Lozoraičio g. 13):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 14.00-15.00 ir trečiadieniais 15.00-16.00.

 

Treneris: Klaudijus Jašinskas, tel. nr.: +370 644 58263, el. paštas: k.jasinskas@nka.lt

VILIJAMPOLĖ

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų g. 36):

Trečiadieniai 14.30-15.30 ir ketvirtadieniais 16.30-17.30.

EIGULIAI

Kauno Paparčio pradinė mokykla (Šiaurės pr. 35):

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais 13.00 – 14.00.

 

Treneris: Matas Raipa, tel. nr.: +370 646 11443, el. paštas: raipa.matas@gmail.com

KAUNO RAJ., KAČERGINĖS KM.

Kačerginės pradinė mokykla (J. Janonio g. 31):

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00-16:00.