Antrąjį KKML etapą NKA-Hegelmann Litauen 2009 pradėjo triuškinama pergale

2019 03 08

NKA-Hegelmann Litauen 2009 (A. Kanovalovas) Kauno krepšinio megėjų lygoje (KKML) pasiekė jau 9-tąją pergalę iš 10 galimų tarp savo bendraamžių. Antrąjį etapą trenerio Arijaus Kanovalovo auklėtiniai pradėjo užtikrinta pergale 76:39 (17-8;31-6;8-14;20-11) prieš KM "Žalgiris". Nuo pirmųjų minučių savo sąlygas diktavę NKA-Hegelmann Litauen berniukai po dviejų kėlinių turėjo net 34 taškų pranašumą. Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo 21 tašką surinkęs Šarūnas Knyšius, 13 taškų pridėjo Gytis Jurkšaitis, 11 - Matas Beržinskas, 9 - Matas Gabrielaitis, po 8 - Lukas Kuzas ir Augustas Kičas.

Trenerio A. Kanovalovo komentaras: „Labai džiaugiuosi vaikų nusiteikimu, pirmus du kėlinius sužaidėme labai gerai, tačiau trečio kėlinio pradžioje per anksti pagalvojome apie pergalę ir varžovai šiek tiek primažino skirtumą. Visą savaitę ruošėmės šioms rungtynėms, akcentavome agresyvią gynybą nuo galinės linijos, kas puikiai pavyko ir ko pasekoje perėmėme nemažai kamuolių. Taip pat šiandien pavyko leisti pažaisti ir tiems kurie žaidžia mažiau, apibendrinus esu labai laimingas ir didžiuojuosi savo vaikų pasirodymu.