D. Petraičio vedami auklėtiniai pasipuošė sidabro medaliais

2019 05 24 Kamilė Vinnikaitė/NKA.LT

Nuotr. autorius: KKML.LT

Praėjusį antradienį, gegužės 21 dieną įvyko 2008 m. gimusių vaikų Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) finalas, kuriame Dovydo Petraičio vadovaujama „NKA-I'08“ komanda iškovojo vicečempionų vardus vos 4 taškais nusileidę varžovams.

Nors ir po antrojo kėlinio didesnį pranašumą buvo susikrovę NKA auklėtiniai, iškovoti pergalės nepavyko. Rezultatu 55:59 (17:15; 15:10; 11:14; 12:20) pergalę šventė „KM Žalgiris III“ ekipa. Geriausiai NKA gretose pasirodė Majus Simanavičius, kuris pelnė 10 taškų. 9 taškus pridėjo Danielius Jasikevičius, 8 taškus Domas Digaitis bei po 7 taškus pelnė Orestas Buntis ir Mantas Bagurskas.

Treneris Dovydas Petraitis pasidalino sezono  emocijomis bei išreiškė padėką: „Sezonas buvo sudėtingas, bet sėkmingas. Šiais metais vaikams ypač nesisekė. Buvo labai daug sirgimų bei keletas rimtesnių traumų. Tikiuosi, kad ateityje išvengsime to. Finalas buvo labai įtemptas, laimėti galėjo bet kuri komanda. Ketvirtajame kėlinyje nepataikeme baudų, leidome varžovams pabėgti į priekį. Žaisti su „Žalgirio“ komanda yra labai sunku. Trenerio Andriaus auklėtiniai kovoja iki galo, puikiai pataiko ir agresyviai veržiasi. Didžiuojuosi savo komanda, kuri atiduoda visas jėgas kiekvienose rungtynėse. Norėčiau padėkoti ir auklėtinių tėveliams, kurie dalyvauja visose jų rungtynėse ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei palaiko vaikus ir pasitiki manimi“.

Sveikiname Dovydą su puikiu pasirodymu ir linkime dar geresnio rezultato kitą sezoną!