„Mantinga vaikų lygos“ starte – dideli skirtumai ir geležinė gynyba

2019 10 21 NKA.LT


Nuotr. autorius: MKML.LT

Sekmadienį Marijampolėje startavusioje „Mantinga vaikų lygoje“ pergales šventė dvi Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) komandos.

Pirmame mače 2010 – 2011m. gimusių berniukų grupėje Justo Bagurskio diriguojama „NKA-Perliukų“ komanda net 40 taškų skirtumu 79:39 pranoko vietos „ŽSM-Junior“ krepšininkus. Po rungtynių treneris išskyrė priežastis, padėjusias laimėti:

„Pirmas susitikimas prieš „ŽSM-Junior“ buvo gan įdomios, nes dauguma vaikų yra nauji šioje komandoje ir žaidė pirmas gyvenime rungtynes, todėl jautėsi, kad trūksta praktikos. Antroje pusėje pas vaikus dingo jaudulys ir perėmėme iniciatyvą į savo rankas, senbuviai įrodė savo individualiai stipresnius sugebėjimus, kas padėjo susikrauti tokį pranašumą bei laimėti susitikimą.“

bag

Justas Bagurskis aiškina taktiką savo auklėtiniams

Antrojoje dienos akistatoje susitiko dvi NKA komandos. 2008 – 2009m. gimusių berniukų grupėje pergalę vėl šventė metais vyresni J. Bagurskio vadovaujami „NKA-Perlas 2008“ krepšininkai, rezultatu 46:5 įveikę Edgaro Jančiuko treniruojamą „NKA-Alytus 2009“ komandą. Laimėtojų treneris po mačo teigė, kad tą dieną jo komanda sužaidė tiesiog nuostabias rungtynes:

„Rungtynėse prieš „NKA-Alytus 2009“ komandą intrigos nebuvo nuo pat pirmų minučių. Dominavom visose pozicijose ir visuose krepšinio elementuose. Sužaidėme labai geras rungtynes, pramesdami mažai metimų ir, manau, tai turėtų motyvuoti prieš Moksleivių krepšinio lygos (MKL) startą. Mano manymu šios rungtynės yra taip pat naudingos ir Alytaus komandai siekiant tobulėti, o rezultatas neparodo tikrojo komandos lygio, nes šiandien mes žaidėme fantastiškai, o ne priešininkai prastai.“

jan

Treneris Edgaras Jančiukas su komanda minutės pertraukėlės metu

Tuo tarpu „NKA-Alytus 2009“ treneris po mačo nesidžiaugė, tačiau tikėjosi daugiau tokio rezultato nekartoti:

„Sezono startas, sakyčiau, labai prisvilęs. Žinojome, kur važiavome, bet tikslas buvo tikrai ne toks. Nesisekė nei užpulti, nei apsiginti, turbūt tiesiog išsigandome. Žaidėme su metais vyresniais, bet tai neturėtų būti priežastis nerodyti charakterio, tad tikiu, jog antrame rate varžybos su šia komanda bus visiškai kitokios, į gerąją pusę.”

 

Naujienų sąrašas