MKL „Pirmasis iššūkis“: kaip jame sekasi NKA komandoms?

2020 01 20 NKA.LT


Nuotr. autorius: NKA.LT

Šį sezoną vyriausieji (2008 m. gim.) Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) auklėtiniai pradėjo savo kovas Moksleivių krepšinio lygos (MKL) organizuojamame „Pirmojo iššūkio” čempionate. Kviečiame paskaityti ir susipažinti kaip sekėsi vyriausiems NKA krepšininkams.

 

Iš viso „Pirmąjame iššūkyje” dalyvauja keturios komandos. Trejos astovauja Kauną, o viena–Vilkaviškį.

 

D pogrupyje, taip pat kaip ir E pogrupyje, yra po dvi NKA komandas. D pogrupyje trečią vietą užima „NKA–II”, o penktoje pozicijoje rikiuojasi NKA III–„Hegelmann Litauen” komanda. E pogrupyje rezultatai šiek tiek skiriasi. Antroje vietoje puikuojasi Dovydo Petraičio auklėtiniai – „NKA–I” komanda. o tuo tarpu ketvirtąją poziciją užima NKA–Vilkaviškio „Perlo” krepšininkai.

 

D pogrupis

Trečią vietą šiame pogrupyje užimanti „NKA–II” komanda (treneris Šarūnas Stanionis) savo sąskaitoje turi 6 pergales iš 8 galimų, o šiuo metu yra laimėję net ketverias varžybas iš eilės. Dvejos pralaimėtos rungtynės buvo prieš Kauno KM „Žalgirio” komandas – Kauno KM „Žalgiris” III bei Kauno KM „Žalgiris” I.

KOMANDOS MKL PUSLAPIS

sstan

Š. Stanionio vadovaujami „NKA–II” krepšininkai/Nuotr. aut. NKA.LT

Penktoje pozicijoje esantys NKA III–„Hegelmann Litauen” krepšininkai (treneris Arijus Kanovalovas) į pergalių sąskaitą yra įsirašę 4 pergales iš aštuonių. Deja, pastaruoju metu A. Kanovalovo auklėtiniai atleido vadeles ir patyrė tris pralaimėjimus iš eilės. Tačiau sezonas ilgas ir laiko įrodyti savo vertę dar yra į valias.

KOMANDOS MKL PUSLAPIS

 

E pogrupis

Puikią formą demostruojantys (8/1) D. Petraičio vadovaujami „NKA–I” krepšininkai rikiuojasi antroje pozicijoje. Iki grupės lyderių jiems trūksta vos 1 taško, o vienintelėse pralaimėtose rungtynėse buvo nusileista būtent pirmoje vietoje esančiai komandai – Tornado KM I „Xiaomi” vos vieno taško skirtumu. Tačiau pastaruoju metu „NKA–I”demonstruoja nepriekaištingą žaidimą ir yra laimėję net septynias rungtynes iš eilės!

KOMANDOS MKL PUSLAPIS

NKA–Vilkaviškio „Perlas” grupėje užimą ketvirtąją poziciją. Justo Bagurskio auklėtiniai iš 9 galimų pergalių yra pasiekę 6, tačiau visi pralaimėjimai buvo patirti prieš aukštesnę poziciją grupėje užimančias komandas.

KOMANDOS MKL PUSLAPIS

 

Nors sezonas ilgas, tačiau jau galime įžvelgti stipriausias komandas grupėse, ir rezultatai neliūdina. Turnyro pabaiga numatoma pavasarį, todėl NKA komandos dar turi laiko įsibrauti į pirmąsias vietas grupėse ir kitais metais dalyvauti pagrindiniame MKL turnyre!

 

View this post on Instagram

Kviečiame Jus paskaityti

Naujienų sąrašas